Świadectwo z XIII OSCH

W dniach 6-7 lutego 2016 r. uczestniczyłam po raz pierwszy w XIII Ostrołęckich Spotkaniach Charyzmatycznych. Te dwa spędzone dni minęły w mgnieniu oka, a pozostała radość ze spotkania. Chciałabym podzielić się swoim świadectwem, którego tam doświadczyłam.

W niedzielę w czasie modlitwy z prośbą o dary Ducha Świętego Bóg mi podesłał zagubionego ojca dzieci, który prosił o dar dobrego wychowania swoich pociech. Gdy usłyszałam prośbę pomyślałam dlaczego akurat ja, skoro w mojej rodzinie, moim dzieciom zabrakło ojcowskiego wychowania. Chwila zastanowienia, skupienia i podjęłam tę modlitwę. Była ona dla mnie dużym wyzwaniem, gdyż przypomniała mi się moja sytuacja życiowa z przed lat. To nie przypadek, ale wolą Bożą było nasze spotkanie we wspólnej modlitwie, i empatia naszych serc.

Następnego dnia w pracy powiedziałam koleżankom, że byłam w Ostrołęce na spotkaniu z Przyjacielem mając oczywiście na myśli Jezusa. One pomyślały, że poznałam pewnie nowego mężczyznę, gdyż jestem od kilkunastu lat osobą samotną. Więc podzieliłam się swym doświadczeniem.

Mnie to spotkanie z moim Przyjacielem bardzo  umocniło, mogłam dowiedzieć się więcej o Bożej miłości do człowieka, oraz że nie tylko my mamy marzenia ale Jezus również marzy, aby zaprosić każdego do siebie i razem się weselić.

Chwała Panu.

Mirka